گروه آریا داناک

استاندارد سازی

استانداردسازی

استانداردسازی محصولات و خدمات، یک استراتژی مفید و دارای مزایای بسیاری برای تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات می باشد و قطعا به دلیل اهمیت آن، پروسه ای بدون مشکل نیست.

چگونه می توانیم از مزایای استانداردسازی در کسب و کار خود بیشتر بهره مند شویم ؟

چگونه می توانیم محصولات و خدمات خود را از طریق استانداردسازی جهانی کنیم؟

استاندارد-سازی-داخلی

استانداردسازی داخلی

استانداردسازی , استاندارد در جهان امروز، سازوکار بسیار مهم برای توسعه پایدار در تمامی حوزه‌های صنعتی، تولیدی، فرهنگی، فناورانه و… در نظر گرفته می‌شود. بنابراین تدوین نظام مند استانداردها در سراسر کشور و پیاده‌سازی استانداردهای تدوین‌شده امری بسیار حیاتی برای توسعه پایدار کشور است. گروه متخصصین آریاداناک با سابقه ای درخشان در این حوزه با آموزش، مشاوره و خدمات اجرایی می تواند استانداردسازی محصولات و خدمات شما را انجام دهد. شما می توانید برای مشاوره و نحوه اجرای فرایند از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان آریاداناک در تماس باشید.

استانداردسازی بین المللی

در دنیای امروز با یکپارچه شدن سیاست های استانداردسازی در اکثر کشورها، تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات در کشور ما نیز به منظور توسعه کسب و کار لازم است استانداردهای مشترک با کشورهای مختلف به ویژه کشورهایی که خواهان محصول یا خدمت ارائه شده هستند، اجرا شود و به این ترتیب محصول و خدمات می تواند با استانداردهای کشورهای مختلف و نیازی که در آن کشورها وجود دارد در سطح بین المللی ارائه گردد. شما می توانید برای مشاوره و نحوه اجرای فرایند از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان آریاداناک در تماس باشید.

استانداردسازی-بین-المللی
0
مشاوره استانداردسازی
0
اخذ استاندارد بین المللی
0
اخذ استاندارد داخلی
0
یک دهه تجربه

خدمات ما در حوزه استانداردسازی

استاندارد-محصول

استاندارد محصول/خدمت

دستیابی به یک محصول یا خدمت استاندارد حاصل یک فرآیند و سازمان استاندارد میباشد. برای رسیدن به یک محصول یا خدمت باکیفیت باید از مسیر استانداردسازی سازمان و فرآیند گذشت.

استاندارد-فرایند

استاندارد فرآیند

هر محصول و خدمتی برای اینکه باکیفیت ارائه گردد نیازمند فرآیند باکیفیت و استاندارد است. فرآیندها نیز بهتر است متناسب با نقش سازمانی که در آن دارند طرح ریزی نمود.

استاندارد-سازمان

استاندارد سازمان

برای انجام فعالیت ها و استفاده از فرآیندهای استاندارد نیاز به یک سازمان استاندارد با مدیریت نظام مند و با کیفیت در چهار حوزه امکان سنجی، طراحی، تولید و بهره برداری می باشد.

گواهی عضویت اتاق آریاداناک
انجمن صنفی
مجوز فنی و حرفه ای
مجوز ایزو آریاداناک
نظام صنفی
گواهی ایران کد آریاداناک