گروه آریا داناک

بازرگانی

بازرگانی

آیا میخواهید تاجر شوید؟

متخصصین گروه آریاداناک با بهره گیری از توان و تجربه کاری و سوابق بازرگانی (صادرات و واردات) و تجارت داخلی می توانند با مشاوره، آموزش و اجرای فرایندها در این امور همراه شما باشند.

بازرگانی با آریاداناک
بازرگانی

آریاداناک همراه شما در تجارت

همراه خوب می تواند در هر مسیری سختی ها را آسان سازد. مسیر تجارت با پیچیدگی ها و فرآیندهای ویژه ای که دارد به همراهی یک تیم قوی نیاز دارد. ما در آریاداناک به عنوان یک شرکت مدیریت صادرات و با رویکرد اتصال به بازار جهانی تلاش کرده ایم تا با تکیه بر توان و تجربه تیم متخصص خود در حوزه های صادرات و واردات کالاها، حمل و نقل بین‌المللی و ترخیص کالا، بهترین خدمات را ارائه دهیم. تسهیل در فرایند بازرگانی خارجی، کمک به توسعه تجارت داخلی کسب و کارها، ایجاد اشتغال و توسعه پایدار، ایجاد رضایت برای تجار داخلی و بین‌المللی با ارائه خدمات باکیفیت، نبض رشد ما بوده است. شما می توانید برای مشاوره و نحوه اجرای فرایند از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان آریاداناک در تماس باشید.

برخی از خدمات ما در حوزه تجارت

آریاداناک با بهره گیری از نیروهای حرفه ای، متخصص و با تجربه، ارتباطات قوی، توانمندی اطلاعاتی با استفاده از آخرین قوانین و مقررات بازرگانی و قوانین گمرکی و با هدف اتصال به بازار جهانی قادر است در کمترین زمان و به خوبی هرگونه عملیات تجاری را تحت پوشش قرار دهد.
شناسایی-بازار در بازرگانی

ﺗﺤﻘﯿﻘﺎت و ﺷﻨﺎﺳﺎﯾﯽ ﺑﺎزار ﻫﺪف

تحقیقات بازار منجر به نیازسنجی و اﯾﺠﺎد ﺗﻘﺎﺿﺎ در ﺑﺎزارهای ﺑﯿﻦ اﻟﻤﻠﻠﯽ می گردد و کارشناسان ﻧﺤﻮه ﭘﺮدازش و فرآیند ﭘﺎﺳﺦ ﺻﺤﯿﺢ ﺑﻪ ﺗﻘﺎﺿﺎی ﺑﺎزارﻫﺎی ﺧﺎرﺟﯽ را ارزیابی می نمایند.

تعیین-کمی-و-کیفی-محصول در بازرگانی

تعیین ویژگی کمی و کیفی محصول

محصول مورد نیاز بازار هدف باید از نظر کمیت و کیفیت تولیدی مورد ارزیابی قرار گرفته و کارشناسان فرآیند تولید را بررسی نموده تا بتوانند تمامی استانداردهای لازم را در تولید اجرا نمایند.

آموزش-بازاریابی در بازرگانی

آموزش بازاریابی به توزیع کنندگان

آریاداناک با آموزش بازاریابی و ورود به بازار انواع محصول به توزیع کنندگان کمک می نماید تا بتوانند هر نوع محصولی را با توجه به نیازهای بازار هدف و ویژگی های محصول بازاریابی نمایند.

مجوزهای-بازرگانی

مجوزها، اسناد و مدارک و الزامات تجارتی

متخصصین آریاداناک با تکیه بر تخصص و ارتباطات قوی می توانند مجوزات لازم برای هر عملیات تجاری را کسب نموده و برای تمامی مراحل تجاری الزامات آن را پیش بینی و آماده نمایند.

ترخیص-کالا-و-امور-گمرکی در بازرگانی

حمل و نقل، بیمه، انبارداری و ترخیص کالا

امور بیمه، نوع حمل و نقل و بسته بندی محصول، انبارداری و شرایط نگهداری، ترخیص کالا، تعیین دقیق هزینه های این امور و حل اختلافات در این حوزه ها را آریاداناک انجام می دهد.

مدیریت-تعهدات-در-عملیات-تجاری و بازرگانی

ارائه مشاوره و مدیریت تعهدات طرفین

آریاداناک همراه شما تا پایان عملیات تجاری میباشد و تعهدات را مدیریت نموده تا ریسک پرداخت ها  به کمترین حد ممکن برسد و همچنین خدمات پس از فروش را تحقق بخشد.

گواهی عضویت اتاق آریاداناک
انجمن صنفی
مجوز فنی و حرفه ای
مجوز ایزو آریاداناک
نظام صنفی
گواهی ایران کد آریاداناک
مجوز جدید ساترا