فروشنده شوید

فروشندگی-در-آریاداناک
فروشنده-شوید

ارائه بستر فروشگاهی به تولیدکنندگان

فروشگاه اینترنتی صنایع دستی آریاداناک، یک فروشگاه با مدل “MarketPlace” بوده که به معنی بستری برای عرضه محصولات تولیدکنندگان می باشد.

تولیدکنندگان و عرضه کنندگان محصولات صنایع دستی، آثار هنری و محصولات دست ساز می توانند فروشگاه آنلاین خود را در آریاداناک داشته باشند و محصولاتشان را به دست مشتریان و خریداران در سرتاسر ایران برسانند. اگر شما هم به فکر راه اندازی یک کسب و کار آنلاین موفق هستید همین حالا می توانید فروشگاه خود را در آریاداناک بسازید و کسب و کار خود را رونق دهید.

جهت ثبت درخواست فروشندگی فرم زیر را تکمیل نمایید.

مزایای فروشندگان در آریاداناک

تولیدکنندگان با عرضه محصولات خود در فروشگاه صنایع دستی آریاداناک از مزایایی برخوردار خواهند شد.
کاهش-هزینه-های-جانبی-فروش

کاهش هزینه ها

شما می توانید با استفاده از بستر فروش برخی از هزینه های جانبی فروش به ویژه فروش آنلاین را تا حد زیادی کاهش دهید.

فروش-به-سراسر-ایران

فروش به سراسر ایران

شما در فروشگاه اینترنتی آریاداناک محصولات صنایع دستی و آثار هنری خود را می توانید به خریداران در سراسر ایران معرفی کرده و بفروشید.

فروش-24-ساعته

فروش 24 ساعته

در هر ساعت از شبانه روز بر خلاف فروشگاه های فیزیکی ، فروشگاه آنلاین شما باز است و خریداران می توانند از محصولات شما خرید نمایند. 

تسویه-حساب-سریع-با-همکاران

تسویه در کمترین زمان

فروشگاه اینترنتی صنایع دستی آریاداناک فقط پس از 72 ساعت از زمانیکه کالا به دست مشتری برسد با فروشنده تسویه حساب می نماید.

خدمات-ویژه-برای-همکاران-برتر

خدمات ویژه فروشندگان برتر

فروشگاه اینترنتی صنایع دستی آریاداناک خدمات ویژه ای اعم از معرفی در نمایشگاه ها، معرفی به نهادها به منظور خرید هدایای سازمانی، تسهیلات و … ارائه می نماید.

جهت ثبت درخواست فروشندگی فرم زیر را تکمیل نمایید.

سبد خرید