مدرس شوید

تدریس-در-آکادمی-آریاداناک
برگزاری-دوره-های-آموزشی-و-آزمون-های-آنلاین

ارائه بستر ثبت نام و فروش دوره های آموزشی

آکادمی آریاداناک، یک وب سایت فروش دوره آموزشی با مدل “بستری برای عرضه و معرفی انواع دوره های آموزشی” می باشد.

اساتید، آموزشگاه ها و مراکز علمی می توانند برای معرفی دوره های آموزشی، برگزاری کلاس ها و فروش دوره ها در انواع مختلف حضوری، آنلاین و آفلاین(ویدیوها و فایل های آموزشی) از طریق آکادمی آریاداناک آموزشگاه یا کلاس آنلاین خود را دایر کنند و حتی از پلتفرم برگزاری آنلاین کلاس ها و برگزاری آزمون های آنلاین در این آکادمی نیز بهره مند شوند.

جهت ثبت درخواست تدریس و عضویت در هیئت علمی آکادمی آریاداناک فرم زیر را تکمیل نمایید.

مزایای معرفی دوره های آموزشی در آکادمی آریاداناک

اساتید، آموزشگاه ها و مراکز علمی با معرفی و فروش دوره های آموزشی در آکادمی آریاداناک از مزایای ویژه ای نیز برخوردار خواهند شد.
کاهش-هزینه-های-جانبی-فروش

کاهش هزینه ها

شما می توانید با استفاده از بستر فروش و معرفی دوره های آموزشی برخی از هزینه های جانبی آموزشی در فضای فیزیکی یا حتی آنلاین را تا حد زیادی کاهش دهید.

فروش-به-سراسر-ایران

فروش به سراسر ایران

شما در آکادمی آریاداناک می توانید دوره های آموزشی خود را به کاربران در سراسر ایران معرفی نموده و افراد بتوانند از محتواهای آموزشی باکیفیت و به روز بهره مند شوند.

فروش-24-ساعته

فروش 24 ساعته

در هر ساعت از شبانه روز کاربران می توانند دوره های آموزشی خود را خریداری کنند و همچنین از پشتیبانی آنلاین شبانه روزی آکادمی آریاداناک بهره مند شوند.

تسویه-حساب-سریع-با-همکاران

تسویه در کمترین زمان

آکادمی آریاداناک در پایان هر جلسه/کلاس آموزشی، تسویه حساب آن جلسه/کلاس را به صورت کامل به ازای تعداد نفرات شرکت کننده براساس توافقات انجام می دهد.

خدمات-ویژه-برای-همکاران-برتر

خدمات ویژه اساتید برتر

آکادمی آریاداناک مزایایی از جمله برگزاری دوره های آموزشی سازمانی با تعداد کاربران نامحدود، معرفی در ارگانها، معرفی در سطح کشو و … را ارائه می نماید.

جهت ثبت درخواست تدریس و عضویت در هیئت علمی آکادمی آریاداناک فرم زیر را تکمیل نمایید.

سبد خرید