گروه آریا داناک

هنر

هنرهای تجسمی

امروزه هنر به ویژه هنرهای تجسمی نقش مهم و اساسی در سیستم های مدیریت شهری و سازمانی دارد. با هنرهای تجسمی می توان سیستم بصری و دیداری را هدایت و نظام مند نمود.

مجسمه با تنه درخت
هومان-اسمعیل-زاده

هنر، در خدمت بهتر دیدن

در دنیای امروز هنر در انواع مختلف به مردم عرضه می شود هنرهای تجسمی یکی از همین هنرهاست که برای بیان بسیاری از مسائل می توان از آن بهره جست. هنر علمی ست که به کمک آن می توان سیستم دیداری و بصری را هدایت و نظام مند نمود. آقای هومان اسماعیل زاده از هنرمندان مجسمه ساز و نقاش در گروه آریاداناک با سابقه بیش از یک دهه فعالیت حرفه ای در زمینه آموزش، ساخت و نصب مجسمه و نقاشی بوده و نمایشگاه های بسیاری را در این یک دهه به صورت انفرادی و گروهی برگزار نموده است همچنین در زمینه زیباسازی شهری با حمایت شهرداری شهر تهران فعالیت نموده است. آریاداناک مفتخر است از هنرمندان حمایت نموده و با تیم قوی و حرفه ای از هنرمندان خوب در سراسر کشور به سرپرستی آقای هومان اسماعیل زاده همکاری نماید.

شما می توانید برای مشاوره و ثبت سفارشات از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان آریاداناک در تماس باشید.

تبدیل تنه درخت خشکیده به مجسمه

این تنه درخت سال ها پیش به دلیل نداشتن ریشه در خاک خشک شده و  رها شده بود. هنرمند گرانقدر آقای هومان اسماعیل زاده با تراشیدن تنه این درخت فرمی از دل این درخت خشکیده بیرون کشیده که شمایل تصویر یک پیرمرد را به مخاطب نشان میدهد. میتوانید ویدیویی از تصاویر مراحل تبدیل این تنه خشکیده درخت به مجسمه را مشاهده نمایید. 

پخش ویدیو

برخی از خدمات آریاداناک در حوزه هنری

آریاداناک با بهره گیری از نیروهای حرفه ای، متخصص و هنرمند، ارتباطات قوی، توانمندی اجرایی قادر است در کمترین زمان و به خوبی ساخت مجسمه و نقاشی را در ابعاد کوچک و بزرگ را تحت پوشش قرار دهد.

مجسمه-سردار-سلیمانی

ساخت انواع مجسمه

ساخت و نصب انواع مجسمه با موضوعات مختلف به صورت سفارشی براساس نیاز درخواست کننده 

ساخت-المان-های-شهری

ساخت المان های شهری

ساخت و نصب انواع مجسمه های شهری با قابلیت ضدآب و در ابعاد درخواستی و نقاشی با حمایت شهرداری

زیباسازی-شهری

زیباسازی شهری

ساخت و نصب انواع مجسمه با جنس های متفاوت در پارک ها و فضاهای سبز در ابعاد درخواستی با حمایت شهرداری

گواهی عضویت اتاق آریاداناک
انجمن صنفی
مجوز فنی و حرفه ای
مجوز ایزو آریاداناک
نظام صنفی
گواهی ایران کد آریاداناک