گروه آریا داناک

سوالات متداول نمایشگاه

سوالات متداول نمایشگاه

سوالات نمایشگاه

سالن سرپوشیده و مجهز به امکانات با حداقل 12 متر مربع غرفه به ازای هر متر 120 یورو بوده و در سالن سرپوشیده بدون تجهیزات (ساخت غرفه بر عهده شرکت کننده می باشد) با حداقل 15 متر مربع غرفه به ازای هر متر 86 یورو می باشد.

هزینه اقامت هر نفر در اتاق دارای دو تخت بین 30 الی 40 دلار به ازای هر شب در هتل های 3 الی 5 ستاره برآورد می شود.

بله هر غرفه متعلق به یک شرکت کننده حقیقی یا حقوقی بوده و امکان ارائه چند محصول از آن شخص وجود دارد.

به ازای هر غرفه 12 متری، شرکت کنندگان دو نفر همراه می توانند داشته باشند و از خدمات ویژه نمایشگاه نیز استفاده خواهند کرد.

حضور نفرات بیشتر به صورت تور گردشگری و هزینه آزاد بلامانع می باشد فقط لازم است درخواست خود را اعلام نموده تا بررسی شده و مجوزات مربوطه اخذ گردد.

حمل بار برای نمایشگاه به ازای هر نفر 30 الی 40 کیلوگرم می باشد و بیشتر از این مقدار باید از طریق کشتی حمل گردد.

بله در این صورت تمامی هزینه های مربوط به حمل و نقل و خدمات وابسته به آن به عهده شرکت کننده می باشد.

بله 

1- سازمان توسعه تجارت پس از شرکت در نمایشگاه تا سقف 30 میلیون تومان از هزینه نمایشگاه را به شرکت کنندگانی که حداقل 12 متر درخواست داده اند پرداخت خواهد کرد.

2-شرکت های دانش بنیان هم از طریق صندوق نوآوری و شکوفایی می تواند از مزایای شرکت در نمایشگاه بهره مند شوند.

شرکت کنندگان می توانند از مرکز تجارت ایران در دمشق طبق خدمات تعریف شده بهره مند شوند از جمله مشاوره حقوقی، محلی برای ارائه محصولات و خدمات،، پیگیری سفارشات، نشست های B2B تخصصی.

این نمایشگاه از بزرگترین نمایشگاه هایی است که در سوریه برگزار شده و عموم مردم سوریه از نمایشگاه بازدید خواهند کرد. تجار سوریه، تولیدکنندگان، سازمان های دولتی و خصوصی در کلیه سطوح در آن شرکت می کنند و در واقع به دلیل عمومیت آن، یک جشنواره نیز محسوب شده که تمامی مردم نیز در آن حضور می یابند. همچنین در کلیه مراکز دمشق و سوریه وسایل ایاب و ذهاب برای حضور در نمایشگاه فراهم می گردد. 

گواهی عضویت اتاق آریاداناک
انجمن صنفی
مجوز فنی و حرفه ای
مجوز ایزو آریاداناک
نظام صنفی
گواهی ایران کد آریاداناک