loading
English / العربية / فارسی
قوانین و مقررات استفاده از وب سایت آریاداناک

کاربر گرامی ضمن تشکر از انتخاب وب سایت آریاداناک برای خرید کالا و خدمات خود، ورود شما به وب سایت و استفاده از امکانات و خدمات موجود در آن به معنای پذیرفتن تمامی قوانین و مقررات موجود در وبسایت توسط کاربر و مشتری است. تمامی قوانین و مقرراتی که در وبسایت آریاداناک ملزم به رعایت آن هستید منطبق بر قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. بر همین اساس کاربران نیز موظف به رعایت قوانین مربوط به کاربر هستند.

تقاضا داریم این قوانین و مقررات را حتما مطالعه بفرمایید. چنانچه قوانین و مقررات موجود در آینده تغییر کند متعاقبا در همین صفحه منتشر شده و به شما عزیزان اطلاع خواهیم داد.

ماده 1) لازم است در ابتدا با واژههایی که بیشتر در قوانین استفاده شده آشنا شویم :

کاربر یا مشتری به شخصی گفته می شود که با ورود اطلاعات کاربری خود در هر یک از حوزههای ارائهدهنده کالا و خدمات وبسایت آریاداناک ثبت نام نموده و از خدمات و سرویسهای موجود در این وبسایت استفاده میکند.

محتوای فنی سایت می تواند مشخصات فنی، عکس، توضیحات مربوط به سرویس ها و خدمات و... را شامل شود.

ماده 2) هرگونه داد و ستدی که در محیط های الکترونیکی انجام پذیرد همانند محیط های فیزیکی نشان دهنده وقوع یک عقد یا قرارداد می باشد. قرارداد مطابق ماده 183 قانون مدنی عبارتست از اینکه "یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر دیگر تعهد بر ایجاد امری نمایند و مورد قبول آن ها واقع شود." قبول سفارش در کسب و کار اینترنتی به معنای پذیرفتن و رضایت به خرید در حکم قرارداد یا عقد آنلاین است. بنابراین هنگامی که کاربر خرید سرویس خود را نهایی می کند و پرداخت وجه آن را نیز انجام می دهد قرارداد منعقد شده است.

ماده 3) زمانی که شما با وبسایت آریاداناک تماس می گیرید، نامه ای الکترونیکی ارسال می کنید یا خرید خود را ثبت و پیامکی دریافت می کنید در واقع خطوط ارتباطی الکترونیکی ما را پذیرفته اید و از طریق همین موارد آریاداناک به درخواست شما پاسخ می دهد. لذا دریافت هرگونه ایمیل، پیامک و یا تماس ورودی با نام آریاداناک از طریق آدرس و شماره های غیر، تخلف و سواستفاده محسوب می شود.

ماده 4) گروه آریاداناک در راستای رعایت حریم خصوصی کاربران از تمامی اطلاعات خصوصی اشخاصی که از وب سایت استفاده می کنند احترام گذاشته و از آن محافظت می کند. در واقع تکنولوژی مربوط به حفظ حریم شخصی کاربران بر روی سایت قرار داده شده تا کاربران با امنیت بیشتری از وب سایت استفاده کنند.

- همه مطالب موجود در وب سایت آریاداناک مانند متن، لوگو، عکس، ویدئو، آرم، تصاویر گرافیکی و تمامی موارد و مطالب قابل دانلود و کپی که توسط برند آریاداناک منتشر شده اند از اموال آریاداناک محسوب شده و استفاده و نشر آن در انحصار گروه آریاداناک می باشد و هرگونه استفاده از آن ها پیگرد قانونی خواهد داشت.

ماده 5) تمامی قوانین و مقررات تدوین شده در این صفحه امکان تغییر و یا افزایش مواد مقرراتی را دارند در صورت هرگونه تغییر در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.

ماده 6) مشخصات دفتر مرکزی گروه آریاداناک در صفحه اصلی وبسایت در دسترس خواهد بود.