آموزش

آزمون کارور Photoshop با مدرک فنی و حرفه ای

آزمون کارور Photoshop با مدرک فنی و حرفه ای

آزمون کارور Photoshop توسط آموزشگاه فنی و حرفه ای جامع پرداز دانا(آکادمی آریاداناک) با ارائه مدرک معتبر و قابل استعلام برای استخدام در شرکت ها و سازمان ها برگزار می گردد.

کارور Photoshop از مشاغل روز فناوری اطلاعات محسوب می شود. وظایفی از قبیل نصب نرم افزار Photoshop، تنظیمات نرم افزار، استفاده از ابزار و امکانات نرم افزار جهت ویرایش و مونتاژ و روتوش تصاویر و ساخت الگوهای صفحات وب و چاپ را در بردارد.

ارتباط این شغل با مشاغل مدیر طراحی، مهندس تجزیه و تحلیل و طراحی و گرافیک در ارتباط است.

نرم افزار فتوشاپ photoshop یکی از قدیمی ترین و پرکاربرد ترین نرم افزارهای سیستم های کامپیوتری می باشد و اگر شما در زمینه طراحی و عکاسی کار می کنید یا در زمینه انیمیشن و نرم افزارهای سه بعدی و یا اگر آتلیه دارید و… زمینه کاری نرم افزار فتوشاپ خیلی زیاد است و مثال های زیادی از کاربردهای مختلف آن می شود بیان کرد.

برای شرکت در آزمون کارور Photoshop با مدرک فنی و حرفه ای اینجا کلیک کنید.

چه مواردی را کاربر پس از آموزش و قبولی در آزمون کارور Photoshop با مدرک فنی و حرفه ای یاد میگیرد:

  • نصب و راه اندازی برنامه Phtotoshop
  • بررسی دیدگاه گرافیکی دانشجو و شناخت متدهای گرافیکی
  • کار با عکس و تصاویر و توانایی بر تصویر کشیدن ایده های گرافیکی
  • ویرایش و بازسازی و ترمیم عکس
  • ایجاد جلوه های ویژه روی تصاویر
  • استفاده از ترفند های photoshop برای بهبود و تسریع کار
  • پروژه های عملی طراحی پوستر، کاتالوگ، بروشور، کارت ویزیت و…
  • آشنایی با مبانی تصویر دیجیتال، محیط کاری فتوشاپ و تنظیمات اولیه

امروزه یکی از اساسی‌ترین کارها برای ایجاد یا توسعه درآمدزایی است. هر ایده و خلاقیتی که دارید را با فتوشاپ می توانید به راحتی طراحی کنید.

فقط کافیست که اراده کنید.

اگر به فکر گسترش کسب و کار خود با طراحی و تبلیغات چه به صورت فیزیکی (چاپ) و چه بصورت اینترنتی هستید (اینستاگرام، وب سایت ها، شبکه های اجتماعی، تبلیغات در سایت های دیگر) اکنون بهترین زمان برای اضافه کردن بخش گرافیک به کسب و کار شما هست. این مهم هست که قدم در راه برند سازی بگذارید.

شما می توانید دائم طراحی های خود را به شرکت های گرافیکی بسپارید و یا یکبار روی خود سرمایه گذاری کنید و طراحی اصولی با فتوشاپ را به صورت گام به گام در کلاس های تخصصی آن یاد بگیرید. آموزش جامع فتوشاپ و اخذ مدرک معتبر فنی و حرفه ای به شما دقیقا یاد می دهد که چطور ایده های خود را با دقت بسیار و زیبایی پیاده کنید؛ نه هر نوع طراحی بلکه طراحی های زیبا؛ و بتوانید با جدیدترین متدهای آموزشی با طراحی توسط فتوشاپ به درآمد بالا برسید و باعث رشد خودتان و شرکتی که در آن هستید بشوید.

فراگیر پس از گذراندن دوره آموزشی کارور Photoshop، با شرکت در آزمون عملی و کتبی که توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برگزار می شود، در صورت کسب حد نصاب نمره قبولی موفق به اخذ گواهینامه مهارت در این حرفه می شود.

برای شرکت در آزمون کارور Photoshop با مدرک فنی و حرفه ای اینجا کلیک کنید.