بازرگانی, نمایشگاه

حضور ایران در سه نمایشگاه بین المللی عراق در شهریور ماه 1400

حضور-ایران-در-سه-نمایشگاه-بین-المللی-عراق-در-شهریور-ماه-1400

مدیرکل دفتر عربی و آفریقای سازمان توسعه تجارت ایران گفت: مشارکت در حداقل ۱۵ نمایشگاه بین المللی عراق و برگزاری حداقل ۵ نمایشگاه اختصاصی ایران در شهرهای مختلف عراق از جمله مهمترین برنامه‌های ترویجی سازمان توسعه تجارت ایران در راستای معرفی ظرفیت‌های صادراتی کشور به عراق در سال ۱۴۰۰ است.

فرزاد پیلتن در مورد حضور ایران‌ در نمایشگاه‌های بین‌المللی عراق اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی‌های سازمان توسعه تجارت ایران در زمینه معرفی محصولات و توانمندی‌های خدمات فنی مهندسی کشور به بازار کشورهای همسایه، حضور ایران در قالب پاویون‌های ملی در سه نمایشگاه بین المللی عراق در دستورکار قرار گرفته و مجوزهای ایجاد این پاویون‌ها برای شرکت‌های مجری خدمات نمایشگاهی مربوطه صادر شده است.

وی افزود: بر این اساس، مشارکت در نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان اربیل از تاریخ ۱۶ تا ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ و در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی بازرگانی سلیمانیه عراق از تاریخ ۳ تا ۸ شهریور ۱۴۰۰ و دومین نمایشگاه بین المللی کشاورزی و صنایع غذایی سلیمانیه ۲۰۲۱ توسط شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ایران برنامه ریزی شده است.

مدیرکل دفتر عربی و آفریقای سازمان توسعه تجارت در مورد نحوه ثبت‌نام در این رویدادها گفت: علاقمندان جهت مشارکت در نمایشگاه‌های مذکور می‌توانند از طریق مراجعه به سایت شرکت‌های مجری پاویون هر نمایشگاه اقدام به بررسی و ثبت نام کنند.

وی خاطر نشان ساخت: مشارکت در حداقل ۱۵ نمایشگاه بین المللی عراق و برگزاری حداقل ۵ نمایشگاه اختصاصی ایران در شهرهای مختلف عراق از جمله مهمترین برنامه‌های ترویجی سازمان توسعه تجارت ایران در راستای معرفی ظرفیت‌های صادراتی کشور به عراق در سال ۱۴۰۰ است.

فراخوان نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان و صنایع وابسته اربیل از تاریخ ۱۶ تا ۱۹ شهریور ۱۴۰۰

گروه آریاداناک جهت گشایش راه تجاری با اقلیم کردستان عراق در صنعت ساختمان، املاک و سرمایه گذاری در ساختمان با همکاری سازمان توسعه تجارت، اتاق مشترک ایران و عراق، erbil internationasl fair و شرکت دکوپاژ اقدام به برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، املاک، سرمایه گذاری در ساختمان اقلیم کردستان عراق – اربیل می نماید.

علاقه مندان جهت شرکت در این نمایشگاه می توانند به آدرس سایت آریاداناک مراجعه نموده و اطلاعات لازم در خصوص نمایشگاه را از طریق فرم نمایشگاه کسب نموده و یا از طریق خطوط ارتباطی با کارشناسان مربوطه ارتباط بگیرند.

جهت ثبت نام در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اقلیم کردستان اربیل اینجا کلیک نمایید.