آیا میخواهید تاجر شوید؟

متخصصین گروه آریاداناک با بهره گیری از توان و تجربه کاری و سوابق بازرگانی (صادرات و واردات) و تجارت داخلی می توانند با مشاوره، آموزش و اجرای فرایندها در این امور همراه شما باشند.

امور بازرگانی
بازرگانی-و-تجارت-با-آریاداناک

آریاداناک، همراه شما در تجارت

همراه خوب می تواند در هر مسیری سختی ها را آسان سازد. مسیر تجارت با پیچیدگی ها و فرآیندهای ویژه ای که دارد به همراهی یک تیم قوی نیاز دارد. ما در آریاداناک به عنوان یک شرکت مدیریت صادرات و با رویکرد اتصال به بازار جهانی تلاش کرده ایم تا با تکیه بر توان و تجربه تیم متخصص خود در حوزه های صادرات و واردات کالاها، حمل و نقل بین‌المللی و ترخیص کالا، بهترین خدمات را ارائه دهیم. تسهیل در فرایند بازرگانی خارجی، کمک به توسعه تجارت داخلی کسب و کارها، ایجاد اشتغال و توسعه پایدار، ایجاد رضایت برای تجار داخلی و بین‌المللی با ارائه خدمات باکیفیت، نبض رشد ما بوده است. شما می توانید برای مشاوره و نحوه اجرای فرایند از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان آریاداناک در تماس باشید.

برخی از خدمات ما در حوزه تجارت

آریاداناک با بهره گیری از نیروهای حرفه ای، متخصص و با تجربه، ارتباطات قوی، توانمندی اطلاعاتی با استفاده از آخرین قوانین و مقررات بازرگانی و قوانین گمرکی و با هدف اتصال به بازار جهانی قادر است در کمترین زمان و به خوبی هرگونه عملیات تجاری را تحت پوشش قرار دهد.
تحقیقات-و-شناسایی-بازار-هدف

تحقیقات و شناسایی بازار هدف

تحقیقات بازار منجر به نیازسنجی و اﯾﺠﺎد ﺗﻘﺎﺿﺎ در ﺑﺎزارهای ﺑﯿﻦ اﻟﻤﻠﻠﯽ می گردد و کارشناسان ﻧﺤﻮه ﭘﺮدازش و فرآیند ﭘﺎﺳﺦ ﺻﺤﯿﺢ ﺑﻪ ﺗﻘﺎﺿﺎی ﺑﺎزارﻫﺎی ﺧﺎرﺟﯽ را ارزیابی می نمایند.

تعیین-ویژگی-کمی-و-کیفی-محصول

تعیین ویژگی کمی و کیفی محصول

محصول مورد نیاز بازار هدف باید از نظر کمیت و کیفیت تولیدی مورد ارزیابی قرار گرفته و کارشناسان فرآیند تولید را بررسی نموده تا بتوانند تمامی استانداردهای لازم را در تولید اجرا نمایند.

آموزش-بازاریابی-به-توزیع-کنندگان

آموزش بازاریابی به توزیع کنندگان

آریاداناک با آموزش بازاریابی و ورود به بازار انواع محصول به توزیع کنندگان کمک می نماید تا بتوانند هر نوع محصولی را با توجه به نیازهای بازار هدف و ویژگی های محصول بازاریابی نمایند.

مجوزها-اسناد-و-مدارک-و-الزامات-تجاری

مجوزها، اسناد و مدارک و الزامات تجاری

متخصصین آریاداناک با تکیه بر تخصص و ارتباطات قوی می توانند مجوزات لازم برای هر عملیات تجاری را کسب نموده و برای تمامی مراحل تجاری الزامات آن را پیش بینی و آماده نمایند.

حمل-و-نقل-بیمه-انبارداری-و-ترخیص-کالا

حمل و نقل، بیمه، انبارداری و ترخیص کالا

امور بیمه، نوع حمل و نقل و بسته بندی محصول، انبارداری و شرایط نگهداری، ترخیص کالا، تعیین دقیق هزینه های این امور و حل اختلافات در این حوزه ها را آریاداناک انجام می دهد.

ارائه-مشاوره-و-مدیریت-تعهدات-طرفین-قرارداد

ارائه مشاوره و مدیریت تعهدات طرفین قرارداد

آریاداناک همراه شما تا پایان عملیات تجاری میباشد و تعهدات را مدیریت نموده تا ریسک پرداخت ها  به کمترین حد ممکن برسد و همچنین خدمات پس از فروش را تحقق بخشد.

سبد خرید