بازرگانی

امور-گمرکی-و-ترخیص-با-آریاداناک
بازرگانی-و-تجارت-با-آریاداناک

آریاداناک، همراه شما در تجارت

مسیر تجارت چالش ها و سختی های خاص خودش را دارد؛ از این رو تجار برای تسهیل امور به کمک تیم های با تجربه نیاز دارند. گروه آریاداناک با بیش از یک دهه سابقه درخشان در زمینه اجرای خدمات بازرگانی در تلاش است تا هرگونه عملیات تجاری را به شیوه ای درست به انجام رسانده و کسب و کار شما را به بازارهای جهانی متصل نماید.

ما در آریاداناک به عنوان یک شرکت مدیریت صادرات و با رویکرد اتصال به بازار جهانی تلاش کرده ایم تا تسهیل در فرایند بازرگانی خارجی، کمک به توسعه تجارت داخلی کسب و کارها، ایجاد اشتغال و توسعه پایدار، ایجاد رضایت برای تجار داخلی و بین‌ المللی با ارائه خدمات باکیفیت را سرلوحه امور خود قرار دهیم.

چگونه خدمات بازرگانی آریاداناک پیشبرد در زمینه تجارت را تضمین می کند؟

ارتباطات قوی، آگاهی نسبت به آخرین قوانین و مقررات بازرگانی، دانش کافی نسبت به قوانین گمرکی و… از مهم ترین شاخصه های آریاداناک می باشند؛ لذا خدمات بازرگانی آریاداناک پیشبرد شما در زمینه تجارت داخلی و خارجی را تا حد زیادی تضمین می نماید.

راهکارهای-صادرات-و-واردات-با-آریاداناک
خدمات-بازرگانی-آریا-داناک

برخی از خدمات بازرگانی آریاداناک

تحقیقات-و-شناسایی-بازار-هدف با آریاداناک

تحقیقات و شناسایی بازار هدف

تحقیقات بازار، نیاز سنجی و ایجاد تقاضا از مهمترین فعالیت هایی هستند که تجار لازم است در بازارهای بین المللی آنها را به انجام برسانند. گروه آریاداناک سرمایه گذاران را در اجرای این مهم یاری خواهد کرد.

تعیین-ویژگی-کمی-و-کیفی-محصول با آریاداناک

تعیین ویژگی کمی و کیفی محصول

الزامی است تا پیش از هر گونه ارائه، محصول مورد نیاز بازار هدف را به خوبی ملاحظه نمود و ویژگی های کمی و کیفی آن را به دقت بررسی کرد و کل فرایند تولید را جهت استانداردسازی مورد تحلیل قرار داد.

آموزش-بازاریابی-به-توزیع-کنندگان با آریاداناک

آموزش بازاریابی به توزیع کنندگان

واحد بازرگانی آریاداناک با آموزش بازاریابی و ورود به بازار انواع محصول به توزیع کنندگان کمک می نماید تا بتوانند هر نوع محصولی را با توجه به نیازهای بازار هدف و ویژگی های محصول بازاریابی نمایند.

مجوزها-اسناد-و-مدارک-و-الزامات-تجاری با آریاداناک

مجوزها، اسناد و مدارک و الزامات تجاری

این امر را به ما بسپارید… آریاداناک با تکیه بر دانش، تخصص و ارتباطات قوی قادر هستند تا مجوزهای لازم برای فعالیت های تجاری را دریافت نموده و بدین صورت این فرایند را برای شما تسهیل نمایند.

حمل-و-نقل-بیمه-انبارداری-و-ترخیص-کالا با آریاداناک

حمل و نقل، بیمه، انبارداری و ترخیص کالا

به ما اعتماد کنید… آریاداناک با بهره مندی از سالها تجربه در زمینه اجرای امور تجاری آماده ارائه هرگونه خدمت در رابطه با بیمه، حمل و نقل، بسته بندی، انبارداری، ترخیص کالا، تعین هزینه و… میباشد.

ارائه-مشاوره-و-مدیریت-تعهدات-طرفین-قرارداد با آریاداناک

ارائه مشاوره و مدیریت تعهدات طرفین قرارداد

آریاداناک تا پایان عملیات تجاری همراهی با شما را تضمین می کند. با مدیریت تعهدات طرفین، ریسک را به کمترین میزان ممکن رسانده و وعده ارائه خدمات پس از فروش را به مرحله عمل می رساند.

سبد خرید

محمدحسن قربانی

مدیر اجرایی و عضو هیئت مدیره

  • کاردانی حسابداری
  •  دارای گواهینامه بین المللی از موسسه تجارت و قانون HCLA هلند 
  • کارشناس استخراج ارزهای دیجیتال
  • کارشناس تبلیغات و شبکه های اجتماعی
  • کارشناس حوزه گردشگری و گردشگری سلامت