نمایشگاه

دومین نشست تجاری B2B ایران و عراق

دومین نشست تجاری B2B ایران و عراق

به گزارش روابط عمومی مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی آریاداناک و بر اساس اعلام اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق به اطلاع می رساند با هدف ایجاد ارتباط مستقیم بین تولیدکنندگان ایران و تجار عراق و بازاریابی صادراتی محصولات ایرانی و یافتن نماینده فروش در عراق موسسه تسهیلگران تجارت فکر فردا با حمایت و نظارت اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق در نظر دارند دومین نشست تجاری B2B ایران و عراق را با اعزام یک هیئت تجاری از کشورمان به اربیل عراق با حضور حدود ۵۰ شرکت تولیدی و بازرگانی ایران و ۱۰۰ تاجر تراز اول اقلیم کردستان عراق در تاریخ‌ های ۲۹ و ۳۰ دی ماه ۱۴۰۰ در اربیل برگزار نمایند.

تاریخ مورد نظر جهت اعزام هیات تجاری به دومین نشست تجاری B2B ایران و عراق سه شنبه ۲۸ دی و تاریخ برگشت جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰ می باشد.

شایان ذکر است از طریق حضور میدانی و همکاری با تشکل های بخش خصوصی و دولتی عراق تجار تراز اول اقلیم کردستان عراق شناسایی شده و با شناخت دقیق از حوزه فعالیت تجاری مذکور از ایشان جهت حضور در این فروم تجاری دعوت به عمل آمده است.

حمایت از اعضا و فعالان تجاری در دومین نشست تجاری B2B ایران و عراق

اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق در راستای حمایت از اعضا و فعالان تجاری مراتب قبول داوری در قرارداد منعقده با مجری این نشست تجاری را پذیرفته و در صورت مهر و امضای این قرارداد منعقده خدمات حکمیت را اعطا خواهد نمود. همچنین اعضای این اتاق در صورت داشتن عضویت معتبر از یارانه ۲۵۰ دلاری برای اسپانسری ۱۵۰ دلاری در ثبت نام سطح یک و ۱۰۰ سطح دلاری در ثبت نام سطح ۲ برخوردار می گردند.

آخرین مهلت ثبت نام ۱۸ دی ماه ۱۴۰۰ بوده و به دلیل لزوم هماهنگی و ارسال لیست به وزارت امور خارجه، شرکت هواپیمایی و مرز زمینی غیر قابل تمدید می‌ باشد. برای ثبت نام می توانید از طریق منوی هیئت تجاری فرم ثبت نام را تکمیل نموده یا از طریق شماره تلفن 02172084000 با کارشناسان آریاداناک ارتباط بگیرید.