گروه آریا داناک

سوالات فرم مشاوره

سوالات فرم مشاوره

سوالات فرم مشاوره

در وب سایت روی منوی خدمات ما کلیک کرده و سپس از زیرمنوهای آن گزینه مشاوره را انتخاب نمایید با تکمیل فرم مشاوره و پرداخت آن درخواست شما ثبت می گردد.

در هنگام ثبت فرم مشاوره حوزه ها و موضوعات مشاوره که توسط آریاداناک ارائه می گردد قابل رویت است شما می توانید یکی از این موضوعات را انتخاب نموده و درخواست خود را ثبت نمایید.

خیر. در وب سایت آریاداناک مشاوره به سه صورت قابل انتخاب است که هنگام تکمیل فرم می تواند یکی از این موارد را انتخاب نمایید: 1) حضوری 2)آنلاین 3)تلفنی

شما می توانید برای تغییر در روز یا ساعت مشاوره از طریق راه های ارتباطی آریاداناک تغییر زمان را اطلاع دهید لازم به ذکر است حتما حداکثر تا 24 ساعت پیش از شروع مشاوره موضوع تغییر زمان را با کارشناسان در میان بگذارید..

با توجه به اینکه روز و ساعت مشاوره توسط کاربر انتخاب می گردد لازم است که حتما روز و ساعتی انتخاب گردد که بتوانید در جلسه (تلفنی، حضوری، آنلاین) شرکت نمایید و در صورت عدم شرکت در جلسه زمان شما به شخص دیگری اختصاص پیدا می کند.

شما می توانید با ورود به پروفایل کاربری از طریق منوی درخواست های مشاوره تمامی درخواست های مربوطه را با جزییات مشاهده نمایید.

گواهی عضویت اتاق آریاداناک
انجمن صنفی
مجوز فنی و حرفه ای
مجوز ایزو آریاداناک
نظام صنفی
گواهی ایران کد آریاداناک