گروه آریا داناک

سوالات فرم همایش

سوالات فرم همایش

سوالات فرم همایش

در وب سایت روی منوی خدمات ما کلیک کرده و سپس از زیرمنوهای آن گزینه همایش و سمینار را انتخاب نمایید با تکمیل فرم مربوطه و پرداخت آن درخواست شما ثبت می گردد.

پس از ورود به سایت و در هنگام ثبت فرم همایش در همان ابتدا می توانید تمامی مراسم های در حال اجرا را با جزییاتی مانند زمان و مکان برگزاری، سخنرانان، حامیان و … مشاهده نمایید و مراسم مورد نظرتان را انتخاب نموده و فرم شرکت در آن  را تکمیل کنید.

بله. با انتخاب هر کدام از همایش های در حال اجرا و تکمیل فرم به درگاه اینترنتی سایت آریاداناک متصل شده و هزینه درخواست خود را آنلاین پرداخت می کنید.

شما به دو روش می توانید از همایش های اجرا شده مطلع شوید:

1)در گالری تصاویر که در صفحه اصلی قرار دارد می توانید آلبوم تصویری همراه با توضیحاتی کوتاه از همایش ها را مشاهده نمایید.

2)در هنگام ورود به منوی همایش و سمینار گزینه ی همایش های گذشته را کلیک نموده و هر کدام از همایش هایی که مدنظر بوده انتخاب نموده و اطلاعات و آلبوم تصویری آن را مشاهده نمایید.

در صورتیکه نوع برگزاری مراسم به جز حضوری گزینه آنلاین را داشته باشد می توانید از طریق پلتفرم ارتباطی صوت و تصویر که پس از خرید بلیط شرکت در همایش در اختیار شما قرار می گیرد به صورت آنلاین شرکت نمایید.

شما می توانید با ورود به پروفایل کاربری از طریق منوی درخواست های همایش و سمینار تمامی درخواست های مربوطه را با جزییات مشاهده نمایید.

گواهی عضویت اتاق آریاداناک
انجمن صنفی
مجوز فنی و حرفه ای
مجوز ایزو آریاداناک
نظام صنفی
گواهی ایران کد آریاداناک