مرکز مشاوره کسب و کار و خدمات کارآفرینی آریاداناک

همه ما موفقیت را دوست داریم اما در بسیاری از مواقع راهکارهای موفق شدن را بلد نیستیم و دقیقا نمی دانیم که کدام مسیر ما را به مقصد می رساند. بهتر است در همین نقطه توقف کنیم و کار را به دست افراد ماهر و کاربلد بسپاریم.

از قدیم گفتند که یک همسفر خوب می تواند کوله بار را سبک و مسیر را کوتاه و گذر از آن را آسان نماید. مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی آریاداناک بازگشایی شده تا کارآفرینان حوزه های مختلف را همراهی نماید و در مسیر رسیدن به رویاهایشان همسفر خوبی برای آنها باشد؛ این مهم ساده ترین تعریفی است که می توان در رابطه با مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی آریاداناک آن را ارائه نمود.

مشاوره-کارآفرینی

چرا به مرکز مشاوره کسب و کار نیاز داریم؟

چالش عضو جدایی ناپذیر همه کسب و کارهاست. گاهی صاحبان کسب و کار از این چالش ها اطلاع دارند و گاهی نسبت به آنها بی خبر هستند. این دست از مشکلات و چالش ها می توانند کسب و کار را از رونق انداخته و مانعی در مسیر تحقق اهداف شرکت باشند. از این رو لازم است تا روسای شرکت و صاحبان کسب و کارها از خدمات مشاوره راه اندازی، حفظ و توسعه کسب و کار بهره ببرند.

بدیهی است که وقتی از فاصله خیلی نزدیک به چیزی نگاه می کنیم نقاط کور از دید ما پنهان می مانند و همین باعث می شود تا اشراف کافی به تمامی جوانب نداشته باشیم. ناگفته پیدا است که اشراف کامل و درک صحیح زمانی به وجود می آیند که از فاصله ای دورتر و از نقطه ای خارج تر به مساله نگاه شود. مرکز مشاوره کسب و کار وظیفه دارد تا از خارج گود و کاملا بی طرفانه و بدون تعصب به مسائل و جوانب نگاه کند و تعریف صحیح تری را از چالش ها و به طور کلی کسب و کار به ما ارائه نماید.

برای آشنایی با مشاوران و ثبت درخواست مشاوره روی دکمه فرم ثبت مشاوره کلیک کنید.

مشاوره-راه-اندازی-و-توسعه-کسب-و-کار

چه زمانی به کمک مرکز مشاوره کسب و کار نیاز داریم؟

برای صاحبان کسب و کار الزامی است تا همیشه از حمایت مرکز مشاوره کسب و کار بهره ببرند اما این نیاز، در بعضی مواقع جدی تر می شود.

 • چنانچه قصد دارید کسب و کار جدیدی را راه بیاندازید اما از ریسک کردن واهمه دارید و با چالش ها آشنا نیستید.
 • اگر مشکلات موجود در بازار از جمله نابسامانی ها و رکود اقتصادی و… شما را مضطرب نموده است.
 • اگر تصور شما بر این است که کسب و کارتان پتانسیل بیشتری دارد اما نمی دانید که چگونه این پتانسیل را به فعلیت برسانید.
 • اگر فکر می کنید که برای مشکلات موجود در کسب و کار راهکارهای متفاوتی را امتحان کرده اید اما همچنان نتوانسته اید بهترین راه حل را پیدا کنید.
 • اگر مایل هستید تا در صورت غیاب، کسب و کار همچنان برپا باشد و به سیستم سازی نیاز دارید.
 • اگر فکر می کنید که موفق شده اید و مسیر موفقیت را به انتها رسانده اید و بالطبع تصور می کنید که پیشرفت کردن بیشتر از این برایتان امکان پذیر نیست.

در صورت برخورد با هر کدام از موارد بالا می توانید به مرکز مشاوره کسب و کار و خدمات کارآفرینی آریاداناک مراجعه کرده و هر چه سریع تر برای رفع مشکلات و راهکارها اقدام نمایید.

حوزه‌های مشاوره گروه آریاداناک

گروه مشاوره آریاداناک با همکاری مشاوران مجرب و متخصص در حوزه‌های مختلف مشاوره‌های تخصصی را ارائه می‌دهد.

راه اندازی و توسعه کسب و کار

مشاوره راه‌ اندازی و توسعه کسب‌ و کار توسط فردی می تواند صورت بگیرد که یک کسب کار را راه‌ اندازی و توسعه داده یا به کارآفرینی در این راستا کمک کرده تا به موفقیت رسیده باشد.

 

اخذ-مجوزات-کسب-و-کار-در-آریاداناک

اخذ مجوزات کسب و کار

مشاوران گروه آریاداناک برای اخذ مجوزات لازم برای کسب و کار شما می تواند با تکیه بر ارتباطات قوی و اطلاع از قوانین و مقررات کاری به روز همراه شما باشند.

توسعه فردی و شغلی(سازمانی)

رهیاران(کوچ) در گروه مشاوره آریاداناک در کنار هدایت‌های موثر می‌تواند آموزش‌های لازم را برای موقعیت‌های مختلف زندگی شخصی و کاری نیز به شما ارائه دهند.

مشاوره-تامین-مالی-و-جذب-سرمایه-در-آریاداناک

تامین مالی و جذب سرمایه

جذب سرمایه و متقاعد کردن سرمایه‌گذار برای تامین منابع مالی مربوط به یک کسب و کار کار راحتی نیست و حتما برای چنین موضوعی به مشورت و راهنمایی نیاز است.

اخبار و مقالات مرتبط

سبد خرید

محمدحسن قربانی

مدیر اجرایی و عضو هیئت مدیره

 • کاردانی حسابداری
 •  دارای گواهینامه بین المللی از موسسه تجارت و قانون HCLA هلند 
 • کارشناس استخراج ارزهای دیجیتال
 • کارشناس تبلیغات و شبکه های اجتماعی
 • کارشناس حوزه گردشگری و گردشگری سلامت