اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
برگزاری-همایش-های-مجازی-و-نیمه-مجازی-و-رویدادهای-حضوری-با-آریاداناک
آریاداناک-مجری-رویدادهای-ملی-و-بین-المللی

برگزاری کنفرانس و همایش های داخلی و خارجی

همایش ها، سمینارها و کنفرانس ها نقش بسیار زیادی در موفقیت کسب و کار دارند. به زبان ساده تجار و کارآفرینان در قالب این رویداد می توانند خودشان، خدمات و محصولاتشان را معرفی نمایند و این چنین به فرایند بازاریابی رونق ببخشند.

کنفرانس و همایش چه ماهیتی دارند؟

کنفرانس یا همایش به تجمع گروهی از افراد اطلاق می گردد که با هدفی خاص به انجام می رسد. تبادل اطلاعات، نمایش محصولات و یا خدمات، آشنایی بیشتر با گروه ها و افراد، برنامه ریزی برای آینده حرفه ای و… از جمله اهدافی است که برای چنین نشست هایی می توان آن را تصور کرد.

جهت ثبت درخواست شرکت در آخرین رویداد می توانید فرم زیر را تکمیل نمایید.

آریاداناک مجری همایش و سمینارهای تخصصی

همانطور که قبل تر اشاره کردیم برگزاری سمینارها و همایش ها از اهمیت زیادی برخوردار است؛ اما تمامی این رویدادها نمی توانند افراد و گروه ها را به نتیجه دلخواه برسانند. در حقیقت این اتفاقات تنها زمانی ارزشمند هستند و وقتی کارایی لازم را دارند که به صورت حرفه ای برگزار گردند؛ چرا که تنها حرفه ای و اصولی برگزار نمودن این رویداد است که می تواند اتفاقاتی بزرگ و هوشمندانه را در مسیر حرفه ای شما رقم بزند.

گروه آریاداناک مجری تخصصی برگزاری کنفرانس و همایش های داخلی و خارجی، با برگزاری رویدادهایی نظیر همایش، سمینار و وبینارهای تخصصی در سطح ملی و بین المللی و همچنین با برگزاری همایش های مجازی و نیمه مجازی پیشرفت در این مسیر را برای تجار، کارآفرینان و بازرگانان تضمین می کند.

آریاداناک-برگزارکننده-همایش-و-سمینارهای-تخصصی
برگزاری-انواع-همایش-و-سمینار-با-آریاداناک

برخی از رویدادهای برگزار شده

سبد خرید

محمدحسن قربانی

مدیر اجرایی و عضو هیئت مدیره

  • کاردانی حسابداری
  •  دارای گواهینامه بین المللی از موسسه تجارت و قانون HCLA هلند 
  • کارشناس استخراج ارزهای دیجیتال
  • کارشناس تبلیغات و شبکه های اجتماعی
  • کارشناس حوزه گردشگری و گردشگری سلامت