نمایشگاه

پانزدهمین نمایشگاه کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه های زنجیره ای

پانزدهمین-نمایشگاه-کالا،-خدمات،-تجهیزات-فروشگاهی-و-فروشگاه-های-زنجیره-ای

پانزدهمین نمایشگاه کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه های زنجیره ای از تاریخ 12 الی 15 دی ماه 1400 در شهر تهران در محل نمایشگاه های بین المللی برگزار می گردد.

امروزه فروشگاه‌ های زنجيره ای خرده فروشی و عمده فروشی و همچنين فروشگاه‌ های بزرگ در سطح ايران، گسترش یافته است. این رشد روزافزون نیازمند مدیریت همه جانبه و متناسب با استانداردهای بین المللی است. يکی از روش‌ های مدیریت اين صنعت ميی تواند برگزاری نمايشگاه‌ های تخصصی، ملی و بين المللی باشد که هرکدام علاوه بر امتيازات خاص خود می تواند در زنجيره موفقيت موثر واقع گردد.

ارائه جدیدترین کالاها، خدمات و تجهیزات فروشگاهی و سایر صنایع مرتبط به این حوزه

نمایشگاه کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه های زنجیره ای تهران نقش مهمی در ارائه نوین ترین و جدیدترین کالاها، خدمات و تجهیزات فروشگاهی مخصوصا فروشگاه های زنجیره ای و سایر صنایع مرتبط به این حوزه را در منطقه ایفا می نماید. امروزه یکی از ملزومات زندگی در شهرها به ویژه شهرهای بزرگ و کلانشهرها، ایجاد مجمتع های تجاری و فروشگاه های زنجیره ای است تا شهروندان بتوانند در زمانی مناسب، کالاها و خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند و به این ترتیب ضمن کاهش میزان رفت و آمد، میزان آلودگی هوا و مصرف سوخت و انرژی نیز کاهش می یابد و از طرفی کنترل مسائل بهداشتی و قیمتی نیز آسان تر می شود و برگزاری این نمایشگاه می تواند نقش به سزایی در برقراری ارتباط بین فعالان این حوزه داشته باشد.

در دنیایی که روز به روز پیشرفته می‌ شود، تولید محصولات متناسب با پیشرفت جمعی تاثیر چشمگیری را در ارائه خدمات دارد، این رویداد سعی دارد تمامی خرد تولید کنندگان را جمع‌ آوری کرده و بهترین محصولات را برای خدمات بهتر برای مشتریان ایجاد خواهد کرد.

پانزدهمین نمایشگاه کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه های زنجیره ای با هدف ارائه بروزترین کالاها، تجهیزات و خدمات برای فروشگاه‌های زنجیره‌ای و بسیار دیگر صنایع مرتبط، نقش مهمی در ایجاد فضایی نوین در این صنعت را ایفا می‌ کند و تلاش می کند نسبت به دوره های قبل از نظر متراژ و تعداد مشارکت کننده ها، افزایش داشته باشد. در این نمایشگاه علاوه بر شرکت های داخلی، شرکت ها و نمایندگی های برخی از کشورهای خارجی نیز، نوین ترین و جدیدترین کالاها، خدمات و صنایع مرتبط به این حوزه را ارائه خواهند کرد.

بازدیدکنندگان محترم می توانند برای بازدید از این نمایشگاه از تاریخ 12 الی 15 از ساعت 8:30 الی 15 به نمایشگاه بین المللی تهران سالن شماره 38 مراجعه نمایند همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید اینجا را کلیک نمایید.

برگزارکننده: شرکت صنعت نمایش و همایش پرشین