نمایشگاه

فرصت های تجاری و بازاریابی در سوریه

فرصت-های-تجاری-و-بازاریابی-در-سوریه

شرایط کشور سوریه

این کشور در جنوب غربی آسیا قرار دارد که به دلیل خرابی‌ها و مشکلات اخیر، فرصت ‌های تجاری در سوریه مورد توجه بسیاری از ملت‌ها قرار گرفته است. ضمن اینکه این کشور موقعیت استراتژیک بسیار خوبی دارد زیرا نقطه اتصال قاره آسیا، قاره آفریقا و اروپا است.

وجود سواحل دریای مدیترانه در این کشور مزیت دیگری محسوب می‌شود که موجب توجه جهانیان به این کشور شده است. در کنار ویژگی‌های استراتژیک همانطور که ذکر شد، به دلیل جنگ‌هایی که این کشور متحمل گشت و مشکلاتی که کشور سوریه با آن‌ها درگیر می‌باشد،

به کارگیری سیاست های بین المللی که چاره ساز مسائل این کشور باشند به میزان زیادی احساس می گردد. به همین خاطر استفاده از فرصت های تجاری در سوریه به عنوان راه حلی برای این کشور مطرح شده است. بر همین اساس موضوع شصت و دومین نمایشگاه بین المللی بازرگانی دمشق/سوریه ارائه گردیده است.

بازسازی سوریه در شصت و دومین نمایشگاه بین المللی دمشق و ایجاد فرصت های تجاری در سوریه از طریق شرکت ها و کسب و کار هایی که در این نمایشگاه گرد یکدیگر جمع می شوند، تبیین گردیده است.

اقتصاد کشور سوریه بر پایه صنعت، کشاورزی و تجارت قرار دارد. این سه عنصر از مهم ترین چرخ دنده های اقتصاد سوریه محسوب می شوند اما در کنار عناصر یاد شده، نفت، گاز و گردشگری نیز از دیگر چرخ دنده های اقتصاد این کشور هستند. البته در این بین صنعت کشاورزی در اولویت قرار دارد زیرا سوریه کشوری است با رودخانه ها و دریا، که موجب دسترسی به آب های آزاد شده است. این ویژگی ها، فرصت های تجاری در سوریه را دو چندان می کند.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام لطفا اینجا کلیک کنید.

همکاری ایران و سوریه در جهت فرصت های تجاری در سوریه

آماده سازی بستر‌هایی برای استفاده از فرصت های تجاری در سوریه برای بازسازی این کشور نقش مهمی دارد. فرصت های تجاری در سوریه شامل بخش‌های: تولیدی، کشاورزی، صنعتی‌، نساجی، نفـت،‌ گاز و پتروشیمی، مواد غذایی، آب،‌‌ برق،‌ گاز،‌ مخابرات‌،‌ صدور خدمات‌ فنی‌ و‌ مهندسی، آرایشی‌ و‌ بهداشتی، پزشکی، صنـعت، ‌ آموزش‌ و‌ پژوهش،‌‌ صنعت‌ احداث ‌و‌ انرژی‌،‌فنـاوری‌‌های ‌نوین‌‌ مسکن‌ و‌ ساختمان‌،‌ مـواد و‌ مصالح‌ ساختمانی،‌‌ تاسیسات‌ سرمایشی‌ و گرمایشی،‌‌ در و پنجره، الکترونیک ‌و کامپیوتر، شوینده‌‌ها، خودرو، کفپوش، شیرینی و شکلات و نان، حمل و نقل،چاپ و بسته‌بندی، بـانک ‌و‌ بیمه‌، لوازم خانگی، یراق آلات ، ‌مجتمع‌‌های ‌تجاری ‌و فروشگاه‌ها‌ و رستوران‌های‌ بـزرگ‌ و‌ زنجیره‌ای، لوله‌ و‌ اتصالات،‌ فناوری‌های‌ نوین، ‌تجهیزات‌ پزشکی ‌و بیـمارستانی، دارو و درمان، رنگ و رزین، متالوژی، تجهیزات صنعت هوانوردی، لوستر، چراغ و غیره می‌شود که تمام بخش‌های نام برده شده در شصت و دومین نمایشگاه بین المللی بازرگانی دمشق می توانند حضور داشته باشند.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام لطفا اینجا کلیک کنید.

شرایط برگزاری شصت و دومین نمایشگاه بین المللی بازرگانی دمشق/ سوریه 2021-1400

بخش هایی که فرصت های تجاری در سوریه را فراهم می آورند، در قسمت فوق ذکر گردیدند؛ لذا این رویکرد همه جانبه بوده و شرایطی را برای بسیاری از کسب و کار ها فراهم آورده است.

این نمایشگاه در تاریخ سوم تا دوازدهم شهریور ماه ۱۴۰۰ مصادف با بیست و پنج آگوست تا سوم سپتامبر ۲۰۲۱ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی دمشق برگزار می گردد. کسب و کارها برای ثبت نام در این نمایشگاه باید اطلاعات کامل شرکت و زمینه فعالیت خود را همراه با شماره تلفن و پست الکترونیکی برای نمایشگاه ارسال نمایند.

آریا داناک به عنوان یک مجموعه با سابقه در زمینه ارائه محصولات مختلف جهت فروش مانند صنایع دستی و برگزار کننده همایش ها و اجلاس های داخلی و بین المللی وظیفه تبلیغات و نام نویسی این نمایشگاه را برعهده دارد. به همین منظور برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آریاداناک مراجعه فرمایید.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام لطفا اینجا کلیک کنید.