آموزش, کارآفرینی

برندسازی تجاری برای محصول و خدمت

برندسازی-تجاری-برای-محصول-و-خدمت

برندسازی یا برندینگ تجاری چه مفهومی دارد ؟

برندسازی و برندینگ مطلبی است که ما در حوزه بازاریابی دیجیتال زیاد می شنویم اما اصل موضوع در چیست? برندسازی به معنای نشان دادن محصول یا خدمات و برای متمایز کردن محصولات می باشد. در واقع شرکت برای شناسایی یک محصول به مخاطب خود از برندسازی کمک می گیرد.

بازار پر از محصولات مشابه است برای این که بتوان محصول خود را در بازار تمایز کرد باید با لوگو و برند محصول رو ترویج نمود.

برند یک محصول صرفا برای فروش نیست بلکه برند برای شناسای شرکت و همچنین نام شرکت در بازارهای بین المللی است. مانند برند آدیداس که علاوه بر ارائه محصول، یکی از بزرگترین سهامداران نیز می باشد .

روش های برندسازی یا برندینگ تجاری :

هر کسب و کار چه در محیط مجازی و چه در محیط صنعتی یک برند برای شرکت خود دارد برای اینکه یک برند تجاری معتبر داشته باشیم باید روش های زیر را مورد توجه قرار دهیم.

1_ لوگو

اسم لوگو در ذهن مخاطب به معنایی تصویر القا می شود ولی باید یک لوگو چنان با شخصیت و برند یک شرکت تطبیق داده شود که هر شنونده ای را به خودش جذب کند.

2_ وب سایت

اگر لوگو علامت کسب و کار شما باشد وب سایت مانند فروشگاه شرکت شما است که مشتری برای کسب اطلاعات به وب سایت شما مراجعه می کند .

3_ پیام برند

هر ادمین باید یک پیام در جهت معرفی شرکت خود داشته باشد .

4_ سئو و یا بهینه سازی

این امکان را به شما می دهد تا برند یا محصول سما در موتورهای جستجو سریع پیدا شود

و سایر مطالب دیگر که در جهت توسعه برند تجاری محصولات شما مفید خواهد بود را ارائه خواهیم داد.

آریا داناک و برندسازی

ما به روش متمایزی در حوزه برندسازی خواهیم پرداخت و به شما نشان می دهیم آن چیزی که امروز به اعتبار و ارزش های یک برند اضافه می نماید، روش ایجاد ارتباط با مخاطبانی است که از شما انتظار دارند ارزش های زندگی آن ها را درک نمایید و برای این منظور تمامی رفتار شما را با خود و دیگران زیر ذره بین گرفته اند.

امروزه به وسیله ابزارهای دیجیتال بسیار سریعتر از آن چیزی که احساس می کنیم. مخاطبان می توانند با شما ارتباط برقرار کنند و حتی شما را به دنیایی از ارتباطات دیگر وصل نمایند . شما را به اشتراک گذارند ، لایک تان کنند و فراتر از آن شما را به دیگران معرفی نمایند .

به یاد داشته باشید که در دنیای امروز بازاریابی به دست آوردن منابع مالی و یا افزایش درآمد مهم نیست. چیزی که بسیار مهم است کسب سود از فرایندهای بازاریابی و برندینگ و روابط عمومی است. با استفاده از برندینگ دیجیتال ، شما می توانید بسیاری از هزینه های بازاریابی در روش های سنتی را کاهش داده و علاوه بر آن بتوانید به مزیت های نهفته در بازارهای هدف ، پیش از رقیبانتان دست یابید.

آکادمی مهارتی و کاربردی آریاداناک به عنوان شرکتی فعال در حوزه مدیریت کسب و کار و برندسازی اطلاعات دقیق، به روز و کاملی را در اختیار شما قرار میدهد تا بتوانید در بازاریابی دیجیتال بدرخشید و محصول و خدمات خود را هر چه بیشتر و بهتر به مخاطبا تان عرضه کنید.

ما در حال حاضر دوره آموزشی به مدت دو روز داریم که همه این موضوعات در آن توضیح داده میشود و توسط اساتید بین المللی اروپایی تدریس خواهد شد. نام این دوره سیزدهمین دوره بین المللی مدیریت کسب و کار می باشد .

شما با مراجعه به مرکز آموزش ما می توانید از بخش های متنوع سایت بهره بگیرید و نسبت به دوره های آموزشی اطلاعات لازم را کسب کنید.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام لطفا اینجا کلیک کنید.