آموزش, کارآفرینی

بازاریابی دیجیتال در دنیای امروز کسب و کارها

بازاریابی-دیجیتال-در-دنیای-امروز-کسب-و-کارها

تعریفی که می توان از بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ کرد این است که بازاریابی دیجیتال روشی است که بتوان محصولات و خدمات خود را در بستر حوزه دیجیتال (موبایل ،ایمیل ،کامپیوتر و…) و در فضای آنلاین برای مشتریان ارائه نمود . بازاریابی دیجیتال را بازاریابی آنلاین نیز می گویند .

مزیت بازیابی آنلاین در سرعت بیشتر و ارتباط دقیق با مشتری می باشد که می توان از هر جای دنیا با مشتریان خود ارتباط برقرار کرد. برای داشتن بازاریابی دیجیتال بهتر باید در تولید محتوا و ایده پردازی قوی بود که می توان برای کیفیت بهتر کار از ابزار های مربوط به این حوزه بهره جست .

در این زمینه ما آموزش های مربوطه را در دوره آموزشی بین المللی دو روزه برای علاقه مندان ارائه می دهیم تا به درک درستی از بازاریابی دیجیتال برسند. ما همواره با شما در بازار پیش قدم خواهیم بود تا مهارت خود را در حوزه بازاریابی دیجیتال ارتقا دهید.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام لطفا اینجا کلیک کنید.

انواع ابزارهای دیجیتال مارکتینگ که ما در این حوزه باهاش سروکار داریم:

1_ آنالیز و تحلیل داده

2_ بهینه سازی موتور جستجو یا سئو

3_ ایمیل مارکتینگ

4_ تبلیغات کلیکی

5_ تبلیغات در شبکه اجتماعی

6_ مدیریت شبکه های اجتماعی

در قسمت آنالیز داده ما بعد از اینکه تبلیغات خود را با ابزارهای مختلف در جهت بازاریابی دیجیتال انجام دادیم باید در آخر کارایی این ابزارها را تحلیل کنیم که چقدر برای تبلیغات ما بازدهی داشتند.

گوگل آنالیتیکس یکی از مهم ترین و پر استفاده ترین ابزارها در حوزه آنالیزِ بازاریابی دیجیتال است. این ابزار در پلتفرم سایت خدمات مهمترین برای بازاریان دیجیتال در اختیار قرار می دهد از جمله اینکه بازاریاب با کمک این ابزار می تواند میزان مراجعه کنندگان به سایت و کسانی که تبلیغاتش رو دنبال میکنند؛ تحلیل کنند.

بهینه سازی موتور جستجو یا سئو

عبارت سئو در بین فعالان حوزه بازاریابی دیجیتال و بازاریاب ها کاربرد زیادی دارد . هر بازاریاب مارکتینگ برای اینکه بتواند بیشترین رتبه را در بین جستجوهای گوگل کسب کند از سئو استفاده می کند. ابزارهای مختلفی از جمله الکسا و… وجود دارد که به شما کمک می کند تا بتوانید کانال های مختلف ورودی و خروجی مخاطبانتان را بررسی کنید و رتبه سایت خود و سایت رقیب های خود را رصد کنید .

روش های بازاریابی دیجیتال، ایمیل مارکتینگ و تبلیغات کلیکی یکی از متداول ترین روش ها برای بازاریابی می باشد . سرویس های ایرانی و خارجی معتبر و خوبی در این زمینه فعالیت دارند که می توانند تبلیغات شما را به تعداد زیادی به مخاطبان بدون محدودیتی ارسال کنند .

تبلیغات در شبکه های اجتماعی یکی از پرطرفدارترین بخش‌ها در حوزه بازاریابی دیجیتال است. ما در این قسمت همواره به شما خواهیم آموخت که چگونه با چه روشی در این شبکه های اجتماعی تبلیغ کرده و بازدهی خوبی داشته باشید . شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام ، اینستاگرام، واتساپ و… شما میتوانید با راهکارهای که ما ارائه خواهیم داد به نتیجه مطلوب در این حوزه برسید ، شرط رسیدن به این موفقیت تولید محتوای قوی است تا با ایجاد محتواهای مناسب هر محصولتان مشتری بیشتری جذب کنید بدون اینکه نیازی به ابزارهای تحلیلی و سئو داشته باشید .

آکادمی مهارتی و کاربردی آریا داناک با فعالیت در حوزه دیجیتال مارکتینگ، برندسازی و بازاریابی دیجیتال به عنوان کارآفرین به شما علاقه مندان این امکان را فراهم می کند که در این حوزه مهارت لازم را کسب کنید.

ما در حال حاضر دوره آموزشی به مدت دو روز داریم که همه این موضوعات در آن توضیح داده میشه و توسط اساتید بین المللی اروپایی تدریس خواهد شد نام این دوره سیزدهمین دوره بین المللی مدیریت کسب و کار می باشد . شما با مراجعه به سایت می توانید از بخش های متنوع آن بهره بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام لطفا اینجا کلیک کنید.