در این مطلب قصد داریم در رابطه با کارت بانکی چند منظوره عکس دار و مزایای استفاده از آن مطالبی را عنوان کنیم.

برای این که کارت های عابر بانک به تنهایی برای مسائل مالی مورد استفاده قرار نگیرند و کاربردهای دیگری هم داشته باشند ایده ای جدید مطرح شده است. این قابلیت به این صورت است که می توانیم از این پس کارت های بانکی را به صورت عکس دار داشته باشیم.

در این حالت دیگر نیازی به یک کیف پول پر از کارت های مختلف نداریم. می توانیم از کارت بانکی هم به عنوان کارت شناسایی و هم به عنوان کارت بانکی استفاده کنیم.

اگر شما فرزندان در رده سنی کودک و نوجوان دارید و قصد دارید آنها را با یک هدیه ی خاص شگفت زده کنید می توانید از این کارت استفاده کنید. با دادن این کارت شما می توانید به فرزندتان آموزش دهید تا قدر پول هایی که دارد را بداند و آنها را پس انداز کند.

وقتی شخصی در کودکی با این فرهنگ آشنا شود قطعا با برنامه ریزی، آینده ی روشن تری خواهد داشت. اما سوال اینجاست که برای تهیه ی کارت بانکی چند منظوره عکس دار چه کارهایی باید انجام دهید؟ برای این کار شما باید در ابتدا درخواست خود را ثبت کنید.

سوال بعدی این است که برای ثبت درخواست باید به کجا مراجعه کنید؟ برای این که درخواستتان را ثبت کنید تنها کافیست با مراجعه به سایت آریاداناک www.arianadak.com و تکمیل اطلاعات در فرمی که به شما ارائه می شود کارت مورد نظر را دریافت کنید.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام صدور کارت کودک و نوجوان لطفا اینجا کلیک کنید.

امتیازات کارت بانکی چند منظوره عکس دار

با توجه به این که مشخصات فردی شما بر روی این کارت ها درج می شود می توانید از آنها به عنوان کارتی برای اثبات هویت خود استفاده کنید.

هر زمان که این کارت ها منقضی شدند همانند کارت های بانکی دیگری که دارید می توانید آن را هم تمدید کنید و مجدد استفاده کنید.

اگر شما صاحب یک شرکت هستید به آسانی می توانید برای کارمندان شرکت خود کارت بانکی چند منظوره عکس دار تهیه کنید.

فردی که از جانب یک شرکت مامور به سفارش کارت های عکس دار می شود می تواند با توجه به تنوعی که برای کارت ها وجود دارد یکی از طرح ها را انتخاب کند تا روی آن قرار بگیرد.

اگر بخواهید پولی را به کارتتان واریز کنید و یا مبلغی را برای دیگران انتقال بدهید می توانید از این کارت ها استفاده کنید. عملکرد این کارت ها مشابه کارت های بانکی دیگر شما است.

اگر اطلاع از تراکنش هایی که انجام می دهید برای شما با اهمیت است جای نگرانی نیست، زیرا با استفاده از کارت های بانکی عکس دار نیز می توانید پیامک های لازم را دریافت کنید.

همان طور که در عنوان کارت مطرح شده است این ها چندمنظوره هستند. برای مثال شما وقتی کارت را از شرکتی که در آن مشغول به کار هستید دریافت می کنید می توانید برای ثبت حضور و غیاب نیز از همین کارت استفاده کنید.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام صدور کارت کودک و نوجوان لطفا اینجا کلیک کنید.