گروه آریا داناک

درباره آریاداناک

درباره آریاداناک

گروه آریاداناک فعالیت های تخصصی خود را از سال 1392 با شعار “راه را کوتاه کن همه چیز اینجاست” آغاز کرده و از ابتدای فعالیت خود با رویکرد کارآفرینی به دنبال زنجیره ای از خدمات جهت رفع نیازهای کاربران محترم و ارائه سرویس های خدماتی نوین، موثر و کارآمد در بستر وب برای سازمان ها و مراکز دولتی و خصوصی می باشد.

درباره-آریاداناک

چه چیزی آریاداناک را متفاوت میکند؟

گروه آریاداناک با اتکا به نیروهای متخصص و بهره وری از دانش روز دنیا، جهت توانمندسازی و تسهیل فرآیندهای کسب و کار توانسته در مدت فعالیت خود، علاوه بر گسترش، کیفیت خدمات رسانی خود را در حوزه‌های ICT، ارائه آموزش های تخصصی و کاربردی، مشاوره های حقوقی و تخصصی در حوزه کسب و کار و اتصال به بازار جهانی، بازرگانی و تجارت (داخلی و خارجی)، استانداردسازی محصولات و خدمات، طراحی و تولید کارت های چند منظوره، راه اندازی شبکه تخفیف هوشمند، برگزاری همایش و نمایشگاه های تخصصی در سطح ملی و بین المللی به نحو شایسته افزایش دهد و کوتاه‌ترین راه برای رسیدن کاربران محترم به خواسته هایشان را فراهم آورد.

گروه آریاداناک در قاره اروپا در کشورهای سوئیس، ایتالیا، آلمان و فرانسه، در قاره آمریکا درکشور کانادا، در قاره آفریقا درکشورهای تونس و مراکش، در غرب آسیا در کشورهای عراق، اقلیم کردستان عراق، امارات، عمان، افغانستان، قطر،کویت، در شبه قاره هند در هند، بنگلادش، سریلانکا، مالزی، در حوزه CIS، در کشورهای روسیه، گرجستان، ارمنستان و ازبکستان از دفاتر مستقیم و یا نمایندگی مستقیم بهره می‌برد.

چشم انداز

ایجاد زنجیره ای نظام مند از کالاها، خدمات و به طور کلی زنجیره ای از ارزش ها

ماموریت

جذب حداکثری ظرفیت های موجود در کشور و خارج از کشور و ایجاد هم افزایی کاربردی

ارزش ها

کارتیمی و حرفه ای، افزایش بهره وری و تصمیم گیری، قانونمندی و کرامت انسانی

اهداف گروه آریاداناک

  • کمک به توسعه زیست بوم کارآفرینی و نوآوری کشور
  • برند سازی و خدمات جدید مبتنی بر فناوری و نوآوری
  • ارائه خدمات جامع با بهره گیری از استانداردها و متدهای جدید تحت وب
  • اتصال کسب و کارها به بازارهای جهانی
  • توانمند سازی و تربیت سرمایه های انسانی متخصص و استفاده حداکثری از پتانسیلهای موجود
  • رونق اقتصاد خلاق و صادرات کالا/خدمات خلاق
  • کمک به هوشمندسازی اقتصاد کشور
  • تقویت رویکرد پلتفرمی کسب و کارها
گروه-آریاداناک

برخی از پروژه های آریاداناک

گروه آریاداناک همواره در تلاش است کمیت و کیفیت خدمات خود را ارتقا داده و خدماتی در خور کاربران محترم ارائه نماید و پاسخگویی در ارائه کلیه خدمات را سرلوحه کار خود قرار دهد. آریاداناک با نگاه هم افزایی کاربردی بین تمامی ظرفیت های داخلی و حوزه بین الملل در نظر دارد زنجیره ای کامل از ارزش ها را تعریف نموده و از تمامی پیشنهادات در این زمینه استقبال می نماید.

طرح-احیا-اشتغال-زنان-در-صنعت-فرش-دستباف-ویژه-مناطق-سیل-زده

طرح احیا اشتغال زنان در صنعت فرش دستباف

با در نظر گرفتن وضعیت هموطنان سیل زده استان گلستان در سال 1398 و نیاز به ایجاد فضای کسب و کار با وجود محدودیت‌های موجود و نیاز مبرم به راه‌اندازی کسب و کار با حداقل هزینه و بازگشت سرمایه کوتاه مدت، راهکار ایجاد کارگاه‌های خانگی قالیبافی در این طرح ارایه گردید.

پویش-ملی-پیشگیری-از-کرونا

طرح پویش ملی پیشگیری از کرونا ویروس

با شیوع ویروس کرونا (کووید 19) علاوه بر ایجاد هزینه‌های فراوان مادی، اضطراب و نگرانی‌های فراوان در جامعه، روند زندگی روزمره مردم در انجام امور با اختلال مواجه شده است. ارائه خدمات آنلاین مطرح شده در این طرح از ضرورت های کشور برای پیشگیری از شیوع این بیماری است.

گواهی عضویت اتاق آریاداناک
انجمن صنفی
مجوز فنی و حرفه ای
مجوز ایزو آریاداناک
نظام صنفی
گواهی ایران کد آریاداناک
مجوز جدید ساترا