آزمون حسابدار حقوق و دستمزد

2,500,000 
آزمون حسابدار حقوق و دستمزد
زمان: 00:39:35
25 سوال
8 شرکت کننده
2,500,000 

آزمون حسابدار حقوق و دستمزد توسط آموزشگاه فنی و حرفه ای جامع پرداز دانا(آکادمی آریاداناک) با ارائه مدرک معتبر و قابل استعلام برای استخدام در شرکت ها و سازمان ها برگزار می گردد.

حقوق و دستمزد از جمله مباحث مهم در حسابداری می باشد، که تمامی کسب و کارها درگیر آن می باشند. تسلط کامل بر محاسبه حقوق و مزایا می تواند شانس استخدام یک حسابدار را افزایش دهد.

حسابدار حقوق و دستمزد کسی است که پس از گذراندن دوره‌های آموزشی لازم، توانایی محاسبه حقوق و دستمزد و تنظیم گزارش‌ های لازم را با توجه به اصول و مفاهیم حسابداری، قوانین جاری و اطلاعات فردی کارکنان داشته باشد.

پس کسانی که در رشته‌های امور مالی مشغول به تحصیل می‌باشند و در شرکت‌ها و کارخانه‌ها مشغول به کار هستند ضروری است بر این دوره تسلط داشته باشند.

با توجه به اینکه بسیاری از فارغ التحصیلان رشته حسابداری و یا علاقه مندان به این حوزه قبلا به صورت تئوری و عملی حسابدار حقوق و دستمزد را آموزش دیده اند و تمایل دارند تا مدرک معتبر و قابل استعلامی به منظور استخدام، ارتقا جایگاه شغلی و رزومه سازی اخذ نمایند، آموزشگاه فنی و حرفه ای جامع پرداز دانا(آکادمی آریاداناک) این فرصت را فراهم کرده که تمام افراد با انگیزه و علاقمند، بتوانند به صورت رایگان جزوه آموزشی حسابداری حقوق و دستمزد را مطالعه نموده و در آزمون حسابدار حقوق و دستمزد که به صورت آنلاین برگزار می گردد، شرکت نمایند.

ویژگی های مدرک آموزشگاه فنی و حرفه ای جامع پرداز دانا

  • مدرک فنی و حرفه ای برای استخدام سازمانها و شرکت های دولتی و خصوصی معتبر است.
  • می توانید اعتبار آموزشگاه صادرکننده (جامع پرداز دانا) را از سایت سازمان فنی و حرفه ای استان تهران استعلام بگیرید.
  • شناسه گواهی نامه در وب سایت آموزشگاه قابل استعلام است.
  • مدرک به صورت آنی پس از قبولی در آزمون در پروفایل کاربری شما قرار می گیرد همچنین نسخه فیزیکی آن تا نهایتا 10 روز پس از صدور به آدرس درخواستی ارسال می گردد.

فراگیر پس از آموزش حسابداری حقوق و دستمزد، با شرکت در آزمون عملی و کتبی که توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برگزار می شود، در صورت کسب حد نصاب نمره قبولی موفق به اخذ گواهینامه مهارت در این حرفه می شود.

دانلود جزوه دوره آموزشی حسابدار حقوق و دستمزد

فیلم آموزشی شرکت در آزمون


سبد خرید

محمدحسن قربانی

مدیر اجرایی و عضو هیئت مدیره

  • کاردانی حسابداری
  •  دارای گواهینامه بین المللی از موسسه تجارت و قانون HCLA هلند 
  • کارشناس استخراج ارزهای دیجیتال
  • کارشناس تبلیغات و شبکه های اجتماعی
  • کارشناس حوزه گردشگری و گردشگری سلامت